Son Dakika
24 Haziran 2018 Pazar

ALT YAPININ PARLAYAN YILDIZI MUSTAFA CAN DİLŞEN

U-19 geliştirme liginde mücadele eden, Manisa Büyükşehir Belediyespor forması giyen Mustafa Can Dilşen, son haftalarda oynadığı futbol ve attığı gollerle göz dolduruyor.

FUTBOLLA 7 YAŞINDA TANIŞTI

7 yaşında futbola başlayan ve daha önce Manisaspor’da da forma giyen Dilşen, şimdi bu sezon U-19 liginde zirve mücadelesi veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için ter döküyor.

HEDEF A TAKIM!

Özellikle son oynadıkları Fethiyespor ve Denizlispor maçlarında ortaya koyduğu mükemmel futbolla, attığı müthiş gollerle teknik heyet tarafından A Takıma kazandırılacak futbolcular içerisinde yer alan Mustafa Can Dilşen hedefinin profesyonel ligte mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor’da forma giymek olduğunu belirtti. U -19 takımının antrönerleri Çınar Şenol ve Soner Arı, Dilşen’in oynadığı futbolla ve takıma sağladığı katkıyla gelecek vaat eden bir futbolcu olduğunu, A Takım’da da başarısını gün geçtikçe arttırarak devam ettireceğine inandıklarını belirttiler.

MANİSA VE TÜRK FUTBOLUNA YETENEKLİ GÜÇLER

Manisa Büyükşehir Belediyespor Alt Yapı İdari İşler Sorumlusu Mehmet Haktan Tunç yaptığı açıklamada; “Bizim belediyespor olarak hedefimiz öncelikle Manisa ve Türk futboluna yetenekli gençler kazandırmaktır. U-19 takımımızda mücadele eden Mustafa Can Dilşen’de yetenekli futbolcularımızdan bir tanesi. Bu futbolcumuzun A takımımıza kazandırmayı hedefliyoruz. Kendisi de bunu başaracak güce sahip. U-19 takımında elde ettiği başarıyı A Takım’da da gösterecektir. Biz teknik ekip olarak kendisine güveniyoruz ve inanıyoruz” dedi.

Diğer Habeler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz