Son Dakika
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Embriyo Donasyonu İle Çocuk Sahibi Olmak

Embriyo Donasyonu İle Çocuk Sahibi Olmak

En iyi şekilde farklı bir çok yöntemin uygulanarak, bebek sahibi olunmasının olası bir hale gelmiş olması modern tıp sayesinde, sizlerde özlemini duyduğunuz çocuğa sahip olabileceksiniz. Bugün kısır erkeklerin veya tüpleri bağlı olan erkekler dahi bu sayede çocuk sahibi olmalarının mümkün hale gelmiş olmasından dolayı, en kolay şekilde ve hatta tek yolunun sperm donasyonu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Dünyada son 40 yıldır tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olunmasının mümkün bir hale geliyor olması nedeni ile istediğiniz gibi çocuk sahibi olmak mümkün ve keyifli bir hale gelecektir. Bugün bu sayede milyonlarca ailenin çocuk sahibi olmuş olmalarından dolayı, artık farklı tedavileri de uygulayarak, hiç bir şekilde çocuk sahibi olamayacakların da çocuğa sahip olmaları mümkün olacaktır. Artık çok daha etkili tedaviler ile istediğiniz gibi sperm donasyonu nakli yaptırarak, sizlerde dilediğiniz kolaylıklar ile eşinizin gebe kalmasını sağlamış olacaksınız. Bunun da özellikle Kıbrıs’ta yapıldığını belirtelim ve buna göre sizlerde sperm donasyonu ile bebek sahibi olabilirsiniz.

kıbrıs tüp bebek

Tüp Bebekte Embriyo Donasyonu Yöntemi

Kadında ve erkekte üreme yollarında sorun olması halinde ise farklı tedavilerde Kıbrıs’ta bulunan Doğuş İvf’de uygulanmaktadır. Başka bir deyişle annenin yumurtalıklarında sorun varsa ya da babanın sperm sayılarının yetersiz olması nedeni ile döllenme gerçekleşmiyorsa eğer, bunun için de embriyo donasyonu yapılacağını belirtelim. Zira kadınlarda yumurta donasyonu tedavisinin de uygulandığını da belirtelim. Çok raht bir şekilde yapılacak olan embriyo donasyonu ile, spermleri nedeni ile çocuk sahibi olamayan erkeklerin, artık farklı spermler ile yapılacak olan embriyo donasyonu ile çocuk sahibi olmalarının mümkün olacağını söyleyebiliriz.

Cinsiyet Seçimi İle Çocuk Sahibi Olun

Kadın karnında ki bebeğin dahi tıp sayesinde cinsiyetinin de belirlendiğini biliyor muydunuz ? İşte Doğuş İvf yardımıyla, cinsiyet seçimi dahi yapabilecek ve buna göre istediğiniz cinste çocuk sahibi olabileceksiniz. Üstelik bunda yaşın da bir önemi olmamasından dolayı, artık istediğiniz gibi cinsiyet seçimi de yapmış olacaksınız. Sizlerde cinsiyet seçimi yaparak bebek sahibi olmak istiyorsanız şayet, Kıbrıs’ta bunu elde edebileceksiniz. Bunlarında tamamını da elbette ki bütçenizi aşmadan yapabilecek ve www.dogustupbebek.com adresinden merkeze ulaşmış olacaksınız.

Diğer Habeler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz