Son Dakika
01 Ekim 2019 Salı

Kombiden Su Akıyorsa Ne Yapılmalı?

 

 

Su, elektrik ve doğalgaz şeklinde üç farklı kaynaktan yararlanarak, temel çalışma prensiplerini yerine getiriyor olsa da günümüzün en ekonomik ısınma ve sıcak ihtiyacını karşılama teknolojileri olan kombilerde su akıtma sorunu en yaygın görülen sorunlardan birisini oluşturmaktadır. Kombinin alt kısmından su akması probleminin mutlaka dikkate alınması gerekmektedir. Aksi halde kombide yüksek performansta çalışmaya rağmen tam verimli bir ısınma verimliliği elde edilemeyeceği gibi gereksiz fatura maliyetleri ile karşı karşıya kalabilir. Hatta kombide bu önem gösterilmeyen sorun nedeni ile kombinin tamamen çalışamaz duruma gelmesi ya da onarım maliyetlerinin çok daha yüksek olmasına neden olunabilir. Bu neden ile de kombi eğer su kaçırıyor ise mutlaka profesyonel servis müdahaleleri ile onarımı için Üsküdar Baymak Kombi Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Kombilerin en yeni teknolojilerine ilişkin olarak dahi tüm teknikerlerinin düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirerek, deneyim ve bilgi kazanımı gerçekleştirmeleri sağlanan Sancaktepe Baymak Kombi Servisi merkezinde altyapı açısından da entegrasyon gerçekleştiriliyor. Özellikle de her zaman en yenilikçi teknolojileri yakından takip ederek, bunların servis altyapısına entegrasyonuna önem veren özel kombi servis merkezinde, tüketicilerin cihazlarındaki tüm sorunlar için dünya standartlarına uygun servis hizmetlerinin sunumunun gerçekleştirilebilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda da her zaman kaliteden ödün verilmeyen, ekonomik servis çözümlerini tüketicilere ulaştıran özel kombi servis merkezinde her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti amaçlanıyor.

 

Kombinin altından su kaçırıyor olması kombi aksamında bir delinme meydana gelmesi ya da su bağlantı noktalarından birisinde ya da birkaçında gevşeme meydana gelmiş olabilir. Uzman Sultanbeyli Baymak Kombi Servisi merkezi teknikerleri tarafından gerekli olan onarım müdahaleleri için hangi sorunun mevcut olduğuna ilişkin test ve incelemeler hızla gerçekleştirilir. Arıza tespit çalışmalarının ardından kombideki su kaçağının onarımının sağlanabilmesi amacı ile gerekli olan onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştirilmektedir. Her zaman en kaliteli malzemeleri ve orijinal yedek parçaları kullanarak, arıza onarım çalışmalarının üründeki sorunlar için kısa süreli çözümler oluşturması gibi onarım sonrası süreçte tüketicileri ciddi mağduriyetlere sürükleyebilecek durumların meydana gelmemesini amaçlıyor. Bu nedenle de tüketicilerine tüm müdahalelerine yönelik 1 yıllık garanti desteği sunuyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: