Son Dakika
02 Haziran 2020 Salı

Kurtuluş Coşkusu Hande Yener ile Katlandı

288 görüntüleme, 05 Eylül 2017 Salı

Kula’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95’inci yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde ünlü sanatçı Hande Yener, Kulalılarla buluştu. Birbirinden güzel şarkılarını konser alanını dolduran binlerce vatandaş ile birlikte seslendiren Hande Yener, Kula’nın kurtuluş coşkusuna ortak oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Manisa ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluş günlerine özel düzenlediği kutlama programları kapsamında Hande Yener Kula’da sahne aldı. Konseri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Daire Başkanları, Meclis Üyeleri ve binlerce Kulalı izledi. Konser öncesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 4 Eylül Kula’nın kurtuluşu nedeniyle panayır alanını ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Ergün, vatandaşlarla da sohbet etti. Daha sonra bu yıl Efeler Ligi’ne yükselen Jeopark Kula Belediyespor takımının tanıtımı yapıldı. Tek tek anons edilerek sahneye çağrılan yönetim, teknik ekip ve voleybolcular, konser alanını dolduran vatandaşları selamladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da sahneye çıkarak takımı tebrik etti.
Şarkılarını Kulalılar İçin Söyledi
Sahneye ‘Bakıcaz Artık’ şarkısıyla çıkan Hande Yener, birbirinden güzel şarkılarını Kulalılar için seslendirdi. Yaklaşık iki saat süren konserde ‘Mor’, ‘Emrine Amade’, ‘Havaalanı’, ‘Deli Bile’, ‘Sebastian’, ‘Bodrum’ gibi eserleri konsere katılan binlerce vatandaş ile birlikte seslendiren Hande Yener, Kula’ya unutulmayacak bir gece yaşattı. Kendisini izleyen vatandaşlara teşekkür eden Hande Yener, Manisa’da olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Çiçek Takdim Edildi
Konser arasında havai fişek gösterisi ve 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde sahneye çıkan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Hande Yener’e kurtuluş coşkusuna ortak olması nedeniyle teşekkür etti. Sahnede söz alarak 3 bayramı bir arada yaşadıklarını belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula’ya sağladığı destekler nedeniyle teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Böylesine güzel ve anlamlı bir gecede burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu coşkumuza ortak olan sanatçımız Hande Yener’e de teşekkür ediyorum. Bugün Kula’nın kurtuluş günü. Bu ülkeyi bize emanet eden, en karanlık günlerde, Türkiye’yi yoklukların içerisinden çıkararak bizlere emanet eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve rahmetle anıyorum” dedi. Başkan Ergün ve Başkan Tosun daha sonra ünlü sanatçı Hande Yener’e çiçek ve Manisa’ya özgü ürünlerin yer aldığı hediye sepeti takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: