Son Dakika
25 Kasım 2020 Çarşamba

Hakkımızda

10 Nisan 2014 Perşembe, 13:54

Manisanoktahaber.com; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı anonim bir haber ve yaşam portalıdır.

İLKELERİMİZ
Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.

Haberde Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini düşünüyoruz.

NE YAPIYORUZ?
Türkiye’de, dünyada ve bölgenizde meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar aracılığıyla takip ederek sizlerle Paylaşıyoruz. Sitemizde, kendi bölgenizden dünyanın en uzak bölgesine kadar her yer ile ilgili haberleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz..

Webitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden (ajanslar)’dan izin alınmak suretiyle kullanılmaktadır.
Abonesi olduğumuz ajanslar (Egem Yatırım Olarak):
DHA Doğan Haber Ajansı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz