Son Dakika
08 Nisan 2020 Çarşamba

Kampanyalı İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

İlgililer bakırköy ingilizce kursu kapsamında profesyonel eğitim almak için bizimle iletişime geçebilir. Kayıt yaptırmak için hem telefon numaralarımıza tuşlayabilir hem de online başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Türk Amerikan derneği ortaklığıyla başta Mecidiyeköy olmak üzere birçok farklı ilçede yabancı dil eğitimi veren bir İngilizce kursuyuz. Çok kısa bir süre içerisinde yetkin bir şekilde yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Firmamızın bünyesinde yer alan tüm eğitmenler alanında uzman ve deneyimlidir.

Osmanbey İngilizce Kursu Fiyatları

 Birden fazla metodun etkin bir şekilde kullanıldığı bakırköy ingilizce kursu seçenekleriniz en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Tamamen kampanyalı olan ücretlerimiz her bütçeye uygun olmasıyla biliniyor. İsteyenler taksitli ödeme imkanlarından faydalanarak aylık ve yıllık olarak kurslarımıza yazılabilir. Erken kayıt yaptıranlara yüzde otuza varan indirimler de yapıyoruz. Kayıtlar için hem telefon hem de internet noktalarını aktif olarak kullanabilirsiniz.

Kurs Günleri ve Dersleri

 Derslerimiz birçok farklı konu başlığına ayrılarak sunuluyor. Hem hafta içi hem de hafta sonu olmak üzere her güne özel kurs sürelerimiz mevcuttur. Gündüz saatleri dışında çalışanlar için akşam saatlerinde verilen derslerimiz de bulunuyor. Dersler Reading, Writing, Listening gibi çeşitli bölümlere ayrılmaktadır. Hem okumaya, hem de yazmaya ve dinleyip anlamaya yönelik programlarımız tamamen elit bir eğitmen kadrosu ile kursiyerlere veriliyor. Sadece aylar içerisinde yabancı dili ana diliniz gibi öğrenecek ve akıcı bir şekilde konuşacaksınız. Yılların tecrübesi ile birlikte bakırköy ingilizce kurslarıözel dersliklerde verilmektedir.

Sizlere Sunduğumuz Özel Avantajlar

 Online başvuru formuna isim – soy isim, mail adresi ve telefon numaranızı yazarak sadece bir dakika içerisinde kurslarımıza başvuru yapabilirsiniz. En geç iki gün içerisinde kurs günleri ve saatleri hakkında tarafımızca bilgilendirileceksiniz. Yabancı öğretmenler ile eğitim alma fırsatını da sizlere sunuyoruz. Bu sayede İngiltere ve Amerika’da aktif olarak kullanılan tüm aksan ve ağızları pratik bir şekilde öğrenme ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

 Bunun dışında kurumumuzda teoriden çok pratiğe dayalı bir eğitim ekolü izlenmektedir. Hem eğitmenlerle hem de diğer öğrencilerle sürekli diyalog kurarak dil konusunda yetkinlik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye dışında birçok farklı ülkede de şubemiz bulunmaktadır ve her yıl binlerce öğrenciye istedikleri yabancı dili öğretiyoruz. Kurs esnasında verdiğimiz kitaplar ve cd’ler de ücrete dahildir. Sadece firmamız içerisinde değil evde de pratik yapabilirsiniz. Sizlere ücretsiz olarak verdiğimiz eğitim setleri onaylıdır.

 Kursumuzun sonunda sınav yapılmaktadır. Sınavın sonunda başarılı olan tüm kursiyerlere sertifika veriyoruz. Bu sertifikanızı öz geçmişinize ekleyebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: