Son Dakika
25 Kasım 2020 Çarşamba

Çiftler Artık Bu Alyansları Tercih Ediyor

Takı modası değiştikçe çiftlerin alyans seçimleri de farklılaşıyor. Çok uzun zamandır çiftlerin evlilik yüzüğü seçimi bol miktarda işlemesi bulunan kalın alyanslardı. Ancak artık daha sade ve daha ince tasarımlar tercih edilmeye başlandı. Kullanım konforundan ziyade ince alyansların tercih edilmesindeki en önemli neden, kadınların alyansla birlikte tek taş yüzüğünü de aynı parmağına takmak istemesi oluyor.

Elbette yeni kreasyonlara göz attığınızda ince tasarımlarla birlikte kalın alyans modelleri de dikkat çekiyor. Hem beyaz hem de sarı altının bir arada kullanıldığı modellere de bu sezonda biraz daha ağırlık verilmiş gibi görünüyor. Tasarımları yakından incelediğinizde yeni sezon alyanslarda işlemelerin de çok daha zarif bir form kazandığı göze çarpıyor.

Altın alyanslarda swarovski taşlar da daha sık kullanılmaya başlandı. Parlak taşların tam tur şeklinde kazandırıldığı modellere alternatif olarak sadece birkaç parlak taşla ışıltı kazandırılan tasarımlar da ilgi görmeye devam ediyor. Model seçeneklerinin çok fazla olması aslında çiftlerin de hoşuna gidiyor. Çünkü hemen herkesin hayal ettiği bir tektaş yüzük tasarımı var ve hayal ettikleri modele en azından yakın bir tasarımı seçmek istiyorlar. İşte bu noktada geniş model seçeneği sunulması önemini ortaya koyuyor. Peki, en geniş seçenek yelpazesini hangi adres sunuyor?

Altın Alyanslarda Sınırlı Sayıda Seçenekle Yetinmeyin!

Alyans modellerinde en geniş seçenek yelpazesini Altınbaş internet sitesinin sunduğunu belirtebiliriz. Online olarak keyifle incelenebilecek olan alyanslar Altınbaş’tan satın alındığında fiyat noktasında da daha avantajlı bir seçim yapılmış oluyor. Sarı, kırmızı ve beyaz atından dizayn edilen evlilik yüzüğü modelleri arasında nişan ve söz yüzükleri de mevcut. Kalından inceye, sadeden gösterişliye her türlü tasarım seçeneği bir arada incelenebilir.

Klasik ya da otantik stile uygun olan modelleri de inceleme şansına sahipsiniz. Yani çiftler bu sitede kendi tarzlarını tamamlayan hatta stillerini çok daha belirgin kılan modelleri de bulabiliyor. Açıkçası özgürce seçim yapmayı mümkün kılan bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Bazı tasarımlar için indirimler de uygulanıyor. Bütçe sıkıntısı yaşayan çiftlere uygun olan tasarımların sayısı da bir hayli fazla! Mutlaka göz atın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: