Son Dakika
02 Haziran 2020 Salı

Kurulu Ofis Giderlerinizi Azaltın

Yaptığınız iş ne olursa olsun mutlaka bir kimliğe sahip olmalıdır. Bu açıdan düşünüldüğünde, ofisinizin yeri ve ulaşılabilirliği çok önemli durumdadır. Ziyaret eden müşterileriniz ve toplantı yapmak istediğiniz iş ortaklarınız mutlaka ki vardır. Home ofis çalışan ya da ofise ihtiyaç duymayan şirketler günümüzde sayıca yüksektir.

 

Sanal Ofis İçeriği

 

En azından bir toplantı salonu ya da davetsiz gelen misafirlerin karşılanarak ağırlanması gibi ihtiyaçlar da ek maliyet demektir. Bunların yanı sıra yoğun iş temponuz içerisinde çalan telefonları karşılamak ziyadesiyle külfetli olacak; üzerine gelen kargo ve postaları teslim almanız için ofiste kalmanız gerekecektir. Bu kısıtlı zamanınızda bunları nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Çözüm: sanal ofis.

 

Sanal Ofis Özellikleri Avantaj ve Faydaları

 

Yukarıda bahsi geçen tüm işlerinizi profesyonelce sizin adınıza yapacak bir asistana ihtiyacınız olduğunda sanal ofis desteği yanınızda. Siz kendinizi işinize verin, geri kalanları profesyonel ellere bırakın. Şirketiniz için tanımlı çalan telefonlarınız, mailleriniz, fakslarınız ve kargolarınız personelimiz tarafından karşılanır; yönlendirmesi yapılır.

 

Gelen çağrılar firma isminizle cevaplanır ve ilgili kişiye yönlendirilir. Seçeceğiniz firma anonsu ile ilgili bölüme aktarım opsiyonu sağlanabilir. Mesai saatleri dışında sesli mesaj seçeneği kullanılabilir. Gelen fakslar, mail yoluyla size gönderilir, kargolarınız isterseniz karşı ödemeli vereceğiniz adrese gönderilir, isterseniz ofisimizde muhafaza edilir. Statünüz gereği yasal adresiniz ve bağlı olduğunuz vergi dairesi ve numaranız olur.

 

Müşteri ve personeliniz ile yapacağınız toplantılar için size ayrılan alanı rahatça kullanabilir, ofisinizdeki konforda işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler süresince ihtiyacınız olan yüksek hızda internet, flip chart, beyaz tahta, barko vizyon, yazıcı, tarayıcı gibi olanaklar hazır durumdadır. Gelecek olan misafirleriniz gereken misafirperverlik ile karşılanır ve sizinle irtibata geçilir. Yakın konumda iseniz içecek bir şeyler ikram edilerek bekletilir. İlk ay kullanımın ücretsiz olduğu sanal ofis sisteminde kira, stopaj, depozito gibi ek giderlerde de bulunmazsınız.

 

İhtiyacınız olan kadar hizmet alabilir, gereksiz giderlerinizi ortadan kaldırarak kendinizi işinize verebilirsiniz. Çok seyahat eden ve ofis kullanmayan kişi ve şirketler için ideal sistem sanal ofis olacaktır. Faydalarını görmek için çeşitli forum ve yorum sitelerini inleyebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: