Son Dakika
25 Eylül 2020 Cuma

Ofislerde Su İhtiyacını Karşılamanın Kolay Yolu

Ofisler için ihtiyaçların en pratik şekilde karşılanması büyük önem taşıyor. Ofis ihtiyaçları dendiğinde akla ilk gelen A4 kağıtlar, kartuşlar olsa da aslında çay ve kahve gibi içecek çeşitleri de ofislerin temek gereksinimleri arasındadır. Bu ihtiyaçların hızlı ve kolay bir şekilde karşılanması için online olarak sipariş vermek, elbette tüm ofisler için en akılcı seçenek oluyor.

Çay ve kahvenin yanı sıra gazlı içecek çeşitleri ve bitki çayları gibi ihtiyaçlar için de online siparişte en çok tercih edilen adreslerin başında Avansas geliyor. “İş yerinin alışveriş yeri” sloganıyla hizmet veren Avansas internet sitesi hem ürün çeşitlerinin son derece fazla olması hem de hızlı teslimat ilkesiyle dikkat çekiyor. 5 binden fazla ürün çeşidi sunuyor olması, tek markanın ürünlerini değil, farklı markaların ürünlerini de seçenek olarak sunması elbette ofislerin dikkatinden kaçmıyor. İstanbul içi siparişleri aynı gün kendi araçları ile teslim ediyor olmasını da unutmamak lazım.

Ofisler ve içecek ihtiyacı dendiğinde suyu da unutmamak lazım. Ancak su siparişlerinizi Avansas internet sitesinden verme şansınız olduğundan, su tedarik etme durumu da ofisler için artık sıkıntı olmaktan çıkmış durumda. Ayrıca sitede hem cam şişe hem de pet şişe seçenekleri bulunuyor. Sırma, Erikli gibi  en çok tercih edilen su markalarının ürün çeşitlerini incelemek, uygun fiyat avantajı eşliğinde sipariş vermek mümkün hale geliyor.

6’lı ya da 12’li paketler halinde su siparişi de verilebildiği için ofisler kendi su stoklarını rahatlıkla hazırlayabiliyor. Fiyatların makul seviyede olması ise işyerlerinin dikkatinden kaçmıyor. Çünkü çok sayıda su siparişi verildiğinde fiyatın uygun olmasının ne kadar önemli olduğu daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Sonuç olarak içecek ihtiyacını karşılamak için marketlerden alışveriş yapmak ve ürünleri ofise taşımak gibi hem yorucu hem de zaman isteyen bir alışveriş yöntemi yerine online sipariş daha doğru bir yöntem! Hızlı ve pratik bir şekilde sipariş vermek ve siparişleri çok kısa bir süre içerisinde teslim almak noktasında da Avansas’ın başarısını göz ardı etmemek lazım.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: