Son Dakika
02 Haziran 2020 Salı

Ucuz Güvenli Paykasa

Alışverişin her geçen gün sanal dünyaya kayması ve bu sektörün büyük bir oranda gelişmesi ile birlikte, aynı zamanda bu durum birçok farklı riski de getirmiş durumdadır. Bunlardan biri hiç şüphesiz güvenlik problemidir. Özellikle kredi kartı ve banka kartlarını kullanan kişilerin, bilgisayar korsanlarına yakalanması ile birlikte kişisel bilgiler ifşa olabilmekte ve büyük maddi zararlar yaşanabilmektedir. Tabii sadece güvenlik açısından bir sıkıntı değil, aynı zamanda banka kesintileri de büyük bir rahatsızlık hissettirmektedir.

 

Genel anlamda kredi kartı veya bankamatikler kullanılırken, aynı zamanda EFT ve banka havale ile mobil ödeme hizmetleri de kullanılmaktadır. Ancak bu sistemleri altında yaşanan banka veya operatör kesintileri insanları internet alışverişinden soğutabilmektedir. Günümüzde bunu önlemek için ise büyük bir devrim yaşatan paykasa sistemi ortaya çıkmış durumdadır.

 

Paykasa Sistemi İle Güvenli Alışveriş İmkanı

 

SSL ve farklı güvenlik sistemleri altında gerçekleştirilen paykasa satın alma ve bozdurma sistemleri sayesinde, günümüzde internet üzerinden alışveriş daha güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Bu güvenin yanı sıra ayrıca düşük komisyonlar altında sana bir kart olarak ön ödemeli şekilde destek veren paykasa al sistemi, üstelik herhangi bir kişisel bilgiler sunulmadığından dolayı eve hiçbir şekilde ekstre de gelmemektedir. Yani kısacası bu sanal kart paykasa sistemi ile birlikte 16 haneli pin kodu internet üzerinden farklı sitelerden alışveriş için kullanılmakta ve bu alışverişi kimin yaptığı herhangi bir şekilde anlaşılmamaktadır.

 

Düşük Miktarlarda Paykasa Satın Alma Fırsatı

 

Tamamen güvenilir bir şekilde ve bayilik hizmeti altında destek sunan kaliteli site bünyesinde paykasa satın al fırsatı ile sadece kart ödemesi yaparak çok düşük fiyatlar altında güvenli alışverişin tadını çıkarma şansı elde edebilmektedir. Bunun için tek yapılması gereken ise site bünyesinde canlı destek hattına bağlanarak, bankalar hakkındaki bilgiler alınmak suretiyle buradan yapılacak olan ödemelerin ardından yeniden canlı destek hattı üzerinden, ödemenin yapıldığına dair bilginin sunulmasıdır.

 

Bunun ardından sınırsız limit dahilinde yükleme yapılabilmesi fırsatı ile birlikte tüm farklı sitelerden keyifli bir alışveriş yapma şansı kullanılabilir. Kazançlı bir sistem olan bu sanal kart günümüzde Türkiye’de de oldukça geniş kitleye ulaşmış durumdadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: